LEGO Star Wars Sokół Millenium (Gwiezdne Wojny) (75192)

Przez babybazaar
(0)
0 502
4.999
Dostępny
Poznaj największego i najbardziej szczegółowego Sokoła Millennium, jakiego zaprojektowaliśmy. Model składa się aż z 7500 klocków - to obecnie jeden z największych zestawów LEGO?! Ten fantastyczny model LEGO niezapomnianego koreliańskiego frachtowca Hana Solo zawiera wszystkie szczegóły, o jakich mogą marzyć fani Gwiezdnych wojen w każdym wieku. Statek ma drobiazgowe szczegóły wnętrza, wymieniane anteny czujnika, górne i dolne poczwórne działa laserowe, podpory do lądowania, opuszczaną rampę oraz kokpit z miejscem na cztery minifigurki i odczepianą osłoną. Poszczególne panele kadłuba można zdjąć, by zajrzeć do szczegółowej ładowni głównej, tylnej części i stanowiska strzelniczego. Ten niezwykły model ma wymieniane anteny czujników oraz załogę, więc możesz wybrać pomiędzy klasycznymi przygodami LEGO Star Wars z Hanem, Leią, Chewbaccą i C-3PO lub zanurzyć się w świat Części VII i VIII ze starszym Hanem, Rey, Finnem i BB-8!, W zestawie cztery minifigurki klasycznej załogi: Han Solo, Chewbacca, księżniczka Leia i C-3PO.
W zestawie są też trzy minifigurki załogi z Części VII i VIII: starszy Han Solo, Rey i Finn.
Figurki: droid BB-8, dwa porgi do zbudowania i mynock do zbudowania.
Elementy zewnętrzne obejmują szczegółowo udekorowane, zdejmowane panele kadłuba, opuszczaną rampę wejściową, ukryte działo blasterowe, kokpit z miejscem na cztery minifigurki i odczepianą osłoną, wymieniane anteny czujnika (okrągłą i prostokątną), górne i dolne poczwórne działa laserowe oraz siedem podpór do lądowania.
W głównej ładowni znajdziesz miejsce do siedzenia, holograficzne szachy Dejarik, hełm do ćwiczenia walki, stanowisko mechanika z obrotowym krzesłem dla minifigurki oraz drzwi z dekoracją imitującą korytarz.
W tylnej części pokładu znajduje się maszynownia z hipernapędem i konsolą, dwoje drzwi, ukryty schowek pod podłogą, dwa włazy do kapsuł ratunkowych, konsola mechanika oraz drabina prowadząca do stanowiska strzelniczego.
Stanowisko strzelnicze składa się z siedzenia dla minifigurki i odczepianego panelu kadłuba z poczwórnym działem laserowym, które obraca się o 360 stopni. Drugie poczwórne działo laserowe jest zamontowane z dołu statku.
Model składa się z 7500 elementów.
W zestawie jest też plakietka informacyjna.
Model zawiera nową osłonę kokpitu (nowość na październik 2017 r.).
Broń klasycznej załogi: pistolet blasterowy Hana i kusza z miotaczem klocków Chewbakki.
Broń załogi z Części VII i VIII: blaster Hana, mały srebrny blaster Rey i średni karabin blasterowy Finna.
Wymień elementy i załogi, by zbudować klasyczną wersję Sokoła Millennium albo wersję z Części VII i VIII.
Poszczególne panele kadłuba można podnieść, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza, równocześnie zachowując rozpoznawalną sylwetkę statku.
Przesuń panel, by odsłonić ukryte działo blasterowe.
Głowę Lei i klasycznego Hana można obrócić, by pokazać nadruki z aparatami oddechowymi.
Ten zestaw to doskonała międzygwiezdna zabawka lub flagowy model kolekcjonerski.
Sokół Millenium ma ok. 21 cm wysokości, 84 cm długości i 56 cm szerokości.
Producent LEGO
Płeć Unisex
Stan produktu Nowy z metką
Gwarancja Nie
Bohater Star Wars - Gwiezdne Wojny
Koszt wysyłki

Nie znaleziono żadnych opinii!

UWAGA !!!! 
STRONA DZIAŁA W TRYBIE TESTOWYM. WSZYSTKIE TRANSAKCJE W TYM CZASIE BĘDĄ ANULOWANE A PIENIĄDZE NIE ZOSTANĄ POBRANE. SPRZEDAWCA NIE MA OBOWIĄZKU WYSŁAĆ ŻADNYCH PRODUKTÓW.