BABYZEN YOYO 2 wózek 2w1

Przez Krzysztof
(2)
1 521
3.800 3.686
-3%
Dostępny

Opis wózka 2w1 Babyzen YOYO 2

Dodaj produkt do otrzymywania zapytań o cenę

Wózek głęboko-spacerowy Babyzen YOYO 2 to nowa odsłona znanego rodzicom i cenionego przez nich modelu. YOYO 2 wyróżnia się niezwykle wytrzymałym i odpornym, choć niebywale lekkim stelażem. Po złożeniu uzyskuje rozmiar bagażu podręcznego, by móc umieścić go w luku bagażowym samolotu. Przy rączce wózka znajduje się dodatkowo pasek na nadgarstek. Dzięki niemu nawet w sytuacji, gdy rączka wózka wyślizgnie się z ręki, rodzice w dalszym ciągu mają kontrolę nad wózkiem, co przekłada się na większe bezpieczeństwo dziecka.

Wózek Babyzen Yoyo 2 to model głęboko-spacerowy. Przeznaczony jest więc dla maluszków od pierwszych dni życia, a w wersji spacerowej będzie odpowiedni dla dzieci, które siedzą już samodzielnie. Posłuży aż do osiągnięcia wagi 22 kg. Babyzen Yoyo 2 ma elastomerowe zawieszenie, dlatego sprawdzi się podczas spacerów po różnych nawierzchniach.

Yoyo 2 to głęboko spacerowy model marki Babyzen, która dba o to, żeby podróżowanie z dzieckiem było dla rodziców bezproblemowe. Przedsiębiorstwo tworzy wózki wyróżniające się wyjątkowo niską wagą oraz innowacyjnym systemem składania. Doskonałym przykładem jest Yoyo 2 Babyzen, który po złożeniu przyjmuje rozmiar bagażu podręcznego.

Producent Inna marka
Płeć Chłopięce
Stan produktu Używany stan dobry
Gwarancja Nie
Kolor dominujący Brązowy
Bohater Inny
Koszt wysyłki

UWAGA !!!! 
STRONA DZIAŁA W TRYBIE TESTOWYM. WSZYSTKIE TRANSAKCJE W TYM CZASIE BĘDĄ ANULOWANE A PIENIĄDZE NIE ZOSTANĄ POBRANE. SPRZEDAWCA NIE MA OBOWIĄZKU WYSŁAĆ ŻADNYCH PRODUKTÓW.